15 שמפו לעצירת נשירת שיער

נשירת שיער שכיחה יותר ממה שאתה חושב ויכולה לקרות לכל אחד מסיבות רבות – מגנטיקה ועד מתח ואפילו שימוש יתר בכלים חמים כמו הברזל השטוח היומיומי שלך. אבל החדשות הטובות הן שאם את נמנית עם מיליוני הנשים הסובלות מנשירת שיער, יש דרכים לעזור לטפל בה. לצד שימוש בוויטמינים ושמנים לצמיחת שיער, שמפו (ומרככים) לצמיחת שיער עשויים למעשה לעזור להצמיח מחדש חלקים משובצים, להוסיף צפיפות לשיער דק ולמנוע דלילות מלכתחילה.

כשזה מגיע לשמפו לצמיחת שיער, יש לך שתי אפשרויות: מרשמים או טיפולים ללא מרשם. שמפו מרשם כמו ketoconazole הם "אנטי-אנדרוגנטיים", כלומר הם מונעים משני הורמונים הקשורים להפעלת נשירת שיער – טסטוסטרון ודיהידרוטסטוסטרון (DHT) – על ידי מיקוד צמיחת שיער באתר הזקיק ועוזר לקטוע את מחזור ההורמונים באופן מקומי. שגורם לדילול. בינתיים, שמפו לגידול ללא מרשם מכיל בדרך כלל חומצות אמינו ונוגדי חמצון כדי לספק את הרכיבים לבנייה מחדש של השיער וכן להפחית נזקים ודלקות.

כמה מרכיבים שצריך לחפש שיש להם יתרונות מוכחים בגירוי צמיחת שיער: אבץ, קרטין, פרוציאנידין B2, ביוטין, ג'ינסנג, קפאין, מנטה, ארגינין, חומצות אמינו כמו ציסטאין וטירוזין, חלבונים צמחיים מחיטה או סויה ופפטידים תלת נחושת . אם אתה חושב ששמפו לנשירת שיער ללא מרשם הוא בשבילך או רוצה לקדם צמיחה וחוזק, מרכיבים אלה יעילים, ומזהירים מפני שימוש בשמפו עם פרבנים, סולפטים וניחוחות, שיכולים לגרות את השיער ולהפחית את הלחות. בנוסף, מרכיבים אלה כמו חומצה סליצילית מקלפים את הקרקפת ומשפרים את זרימת הדם, וביוטין, שעשוי להזין את זקיקי השיער, יכול להועיל גם בשמפו לצמיחת שיער.

טיפוח שיער

תלוי מה גורם לנשירת השיער שלך, התייעצות עם רופא, טריכולוג או רופא עור היא תמיד צעד ראשון טוב. כדי למצוא את השמפו הטובים ביותר של בית מרקחת שיכולים לשפר את צמיחת השיער וצפיפות השיער, התייעצנו עם כמה מהמוחות הטובים ביותר בתעשייה

צוּף שמפו ביוטין לצמיחת שיער (B-Complex Formula)

יתרונות: משתלם                                                   חסרונות: אולי לא מתאים לשיער יבש

זהו המוכר המוביל של אמזון בשמפו לצמיחת שיער. השמפו הטבעי מתהדר בארבעה וחצי כוכבים וביותר מ-12,000 ביקורות. צרכנים טוענים שהמוצר עובד כמו קסם, וכולל תערובת של ביוטין, קרטין ואבץ כדי לעזור להמריץ את צמיחת השיער ולשפר את נשירת השיער הנגרמת על ידי גנטיקה וניתוח.

 Shea Moistureחיזוק, צמיחה ושחזור סט שמפו ומרכך

יתרונות: מגיע כסט                                               חסרונות: יכול לגרום להצטברות

שמפו זה מכיל חומץ תפוחים מבהיר ושמן קיק שחור ג'מייקני לחיזוק גדילים פגומים ומטופלים כימי, שמפו זה מנקה את הקרקפת מבלי לייבש אותה כמו פורמולות אחרות עם כימיקלים קשים. תקבל ניקוי יסודי מבלי להתפשר על הלחות. בנוסף, המרכך מזין את השיער ומשאיר אחרי המקלחת תחושה חלקה כמשי.

ביולוגיה טהורה שמפו ממריץ צמיחה ואנטי נשירת שיער

יתרונות: יעיל                                                       חסרונות: דורש שימוש עקבי

השמפו מלא בחומרים פעילים כמו ביוטין וקרטין, מטרתו לקדם את יכולת הגוף לצמיחת שיער. הנוסחה מגרה את התאים האחראים על התפתחות זקיקי השיער.

ניוקסין ערכת טיפוח שיער מערכת 1

 יתרונות: יעיל                                                      חסרונות: יקר

ניקוי ניוקסין טוב לדילול שיער כללי. בנוסף, תשעה מתוך עשרה אנשים מציינים עיבוי של השיער שלהם בעת שימוש במערכת הטיפול המלאה Nioxin – הכוללת טיפול הקצף לאחר הכביסה המסייע לרענן את הקרקפת ולהגביר את הנפח. מרכיבי המפתח כוללים ביוטין וקפאין עבודה לגירוי זקיקי שיער.

ניוקסין ערכת טיפוח שיער מערכת

Keranique שמפו ממריץ את הקרקפת

יתרונות: מטפל בשיער פגום                                  חסרונות: יקר

כאופציה מונעת לפני שיער נשבר ונשיר, נסה את טיפול הניקוי העשיר הזה בתזונה. הפורמולה מכילה קומפלקס קרטין המחזק את השיער כדי למנוע שבירה או אובדן עקב חום או מוצרים מזיקים.

Hair Surge Ultrax Labs קפאין שמפו ממריץ לשחזור שיער

יתרונות: יעיל                                                      חסרונות: יקר

תרכובות הקפאין ושמן המנטה בנוסחה זו פועלות להפחתת נשירת שיער על ידי גירוי זקיקי השיער להצמיח שיער. תחשוב על זה כעל כוס קפה עבור הקרקפת והגדילים שלך.

Bellisso שמפו ביוטין ומרכך טיפולי

יתרונות: מחזק שיער פגום                                   חסרונות: אולי לא מתאים לשיער שמן

כפי שהשם מרמז, הצמד הנמכר ביותר הזה עמוס בביוטין, לצד קרטין שעבר הידרוליזה, כדי לחסום DHT, הגורם העיקרי לשיער חלש. בטוח עבור קרקפות רגישות, אתה יכול לצפות לראות גדילים מבריקים ועבים יותר לאחר חודש של שימוש.

Pura D'or שמפו תווית זהב מקורי נגד דילול שיער

יתרונות: מוסיף נפח                                            חסרונות: יקר

להילחם בדילול שיער בדרך הטבעית. ביוטין, זרעי דלעת וכמון שחור עוזרים להגדיל את נפח השיער ולחזק קווצות חלשות. הנוסחה גם עדינה מספיק לשימוש יומיומי.

Kérastase שמפו לחיזוק אורך התנגדות

יתרונות: מטפל בקרקפת ובשיער n                       חסרונות: יקר

מרכיבי המפתח קריאטין וטאורין פועלים לחיזוק סיבי השיער ובו זמנית מעניקים לחות לקרקפת שלך. אתה מקבל שני נפגעי נשירת שיער מרכזיים בשמפו חזק אחד.

Kérastase שמפו לחיזוק אורך התנגדות

Andalou Naturals שמפו מתריס נגד תאי גזע ארגן

יתרונות: משתלם                                               חסרונות: אולי לא מתאים לשיער יבש

תאי גזע של ארגן, תפוח וענבים מקדמים צמיחה על ידי הגדלת המחזור הסלולרי של הקרקפת והזנת ציר השיער.

OGX שמפו ביוטין וקולגן עבה ומלא

יתרונות: משתלם                                               חסרונות: יכול לייבש שיער

השמפו העבה והמלא של OGX נמצא במעבר המרקחת המקומי שלך, כאן כדי לבנות מחדש ולתקן את מבנה הזקיקים שלך באמצעות תערובת של ביוטין, קולגן וחלבון חיטה שעבר הידרוליזה. בנוסף, הוא נטול סולפט, כך שהוא לא יגרום נזק נוסף לגדילים שבירים כבר.

Biolage שמפו עיבוי בצפיפות מלאה

יתרונות: יעיל                                                      חסרונות: יקר

עם 4.5 מתוך 5 כוכבים באמזון, מבקרים מצאו שיקוי קסם בשמפו הזה שמתהדר ביוטין ואבץ כדי לעזור בחיזוק השיער.

נערות חלומיות חידוש שמפו

יתרונות: לחות                                                   חסרונות: אולי לא מתאים לשיער שמן

אידיאלי למרקמי שיער טבעיים, תכשיר ניקוי השיער הזה לא יפשיט את קווצות התזונה העדינות שלך אלא ימלא את השיער היבש בתערובת של שמן מנטה מעורר ופרו-ויטמין B5 מעניק לחות. בצע שמפו עם טיפול החייאה של המותג.

Blossom & Bloom Ginseng + Biotin Volumizing Shampoo Briogeo

יתרונות: מעניק נפח שיער שטוח                          חסרונות: עשוי שלא להתאים לשיער יבש מאוד

98 אחוז ניקוי טבעי זה מכיל ג'ינסנג וג'ינג'ר, אשר מגבירים את זרימת הדם לקרקפת כדי לעודד צמיחה.

Blossom & Bloom Ginseng

הבת של קרול שמפו מחזק אלת כוח

יתרונות: לחות                                                  חסרונות: אולי לא מתאים לשיער שמן

שיער חזק יוצר שיער ארוך. השקיעו בשמפו מחזק, כמו זה של הבת של קרול, כדי לחזק קווצות ולהזין שיער פגום בחום. אידיאלי עבור סוגי שיער 4c, תכשיר הניקוי המושרה ביוטין מסיר לכלוך והצטברות מוצר מבלי להסיר מהשיער את השמנים הטבעיים שלו. הוא כולל גם תמצית שורש ג'ינג'ר כדי להגביר את זרימת הדם לקרקפת ולקדם צמיחת שיער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן