המוצרים הטובים ביותר לצמיחת שיער

נשירת שיער היא חלק טבעי מהחיים. למעשה, השיער שלך מתחיל להידלדל במידה כזו או אחרת לאחר גיל ההתבגרות. אבל ישנם גורמים נוספים, כמו מתח, גנטיקה, הריון ונשירת שיער אנדרוגני, שגורמים לעשרות מיליוני אמריקאים לאבד שיער מהר יותר או בגיל צעיר יותר מאחרים.

לא משנה מה הסיבה, יש הרבה מוצרים לצמיחת שיער כדי להגן על השיער שיש לך ולעזור לו להיראות מלא יותר. אבל חלק מהקרמים, הג'לים והתרסיסים יעילים יותר מאחרים.

כדי לצמצם את התחום, התייעצתי עם שלושה רופאי עור מוסמכים כדי לנתח מה עובד, מה לא ומה שווה את המחיר.

רק כדי להיות ברור: אין מוצרים או תרופות שיוצרות זקיקי שיער חדשים על הקרקפת שלך, כך ש"צמיחת" שיער היא קצת שגוי. מה שמוצרי צמיחת שיער עושים הוא לעורר את הזקיקים שיש לך כדי לספק תנאים אופטימליים להיווצרות שיער על ידי אספקת חומרים מזינים חיוניים ומלחמה בגורמים הורמונליים הגורמים לנשירת שיער.

haircare

המוצר הטוב ביותר לצמיחת שיער בסך הכל

הקצף הקלאסי של Rogaine לגברים (5% מינוקסידיל) הוא החביב על הרופאים והטוב ביותר עבור אנשים מכל המינים.

יתרונות: יעילות מוכחת, קל ליישום, קל למצוא בחנויות

חסרונות: עלול לגרום לתופעות לוואי כמו אקנה וצמיחת שיער מוגברת בחלקים אחרים של הגוף

לפעמים, המוצר המוכר ביותר מוכר מסיבה כלשהי. Rogaine מכיל את החומר הפעיל מינוקסידיל, אשר הוכח באופן גורף כמטפל ביעילות בנשירת שיער בניסויים קליניים. והרופאים שאיתם דיברתי המליצו על זה לנשים וגם לגברים.

הגרסה לגברים אושרה על ידי ה-FDA לשימוש פעמיים ביום בגברים ופעם ביום בנשים – והיא ללא "מס ורוד" המוחל על ידי קמעונאים רבים, שבו מוצרים המסומנים "לנשים" מסומנים במחיר גבוה יותר למרות להיות שווה ערך למעשה לגרסת ה"גברים".

הקצף הקלאסי של Rogaine לגברים (5% מינוקסידיל) הוא החביב על הרופאים והטוב ביותר עבור אנשים מכל המינים.

המוצר התקציבי הטוב ביותר לצמיחת שיער

הפתרון המולטי-פפטיד הרגיל לצפיפות שיער הוא חביב האוהדים, כאשר משתמשים ברחבי האינטרנט מכריזים על יעילותו.

יתרונות: במחיר סביר, יעיל עבור רבים, ללא תופעות לוואי הקשורות למינוקסידיל

חסרונות: יכול לגרום לשמנוניות, פחות גיבוי קליני

קו טיפוח העור, The Ordinary, הוא מועדף בקרב חובבי יופי בזכות המוצרים הזולים שלו עם ריכוזים מסומנים בבירור של חומרים פעילים, ולא תערובות מסתוריות וטענות נעלות. אין זה מפתיע, אם כן, שגם סרום צפיפות השיער שלו יהיה להיט.

הוא אינו מכיל אף אחד מהמרכיבים הפעילים שנבדקו קלינית ואושרו על ידי ה-FDA לטיפול בנשירת שיער, כמו מינוקסידיל או פינסטריד. אבל המרכיבים שהוא כן מכיל – פרוקפיל, רדנסיל ובייקפיל, כמו גם קפאין וביוטין, בין היתר – הראו כמה תוצאות מבטיחות במחקרים מוגבלים.

הפתרון המולטי-פפטיד הרגיל לצפיפות שיער הוא חביב האוהדים, כאשר משתמשים ברחבי האינטרנט מכריזים על יעילותו.

מוצר צמיחת שיער אקטואלי הטוב ביותר ללא מינוקסידיל

 Bondi Boost Procapil הייר טוניק הוא החביב על חובבי "יופי נקי".

יתרונות: במחיר סביר, לעזוב, תכליתי

חסרונות: פחות גיבוי קליני, ריחני

חובבי יופי "טבעי" או "נקי" סביר להניח שימשכו לפתרון הזה, הנמכר על ידי המותג האוסטרלי Bondi Boost – הוא מלא במרכיבים צמחיים עשירים בוויטמינים כמו מיץ אלוורה ותמצית זרעי קפה.

כמו התמיסה של The Ordinary לעיל, החומר הפעיל העיקרי בטוניק של Bondi Boost הוא Procapil, שעד היום יש לו תמיכה מוגבלת אך חיובית מניסויים קליניים. הוא מכיל גם דקל מסור, אשר מאמינים כי הוא פועל כמעכב DHT, בדומה למינוקסידיל. מרכיבים אחרים כוללים ביוטין וזנב סוס, שלשניהם יש תמיכה מסוימת, אם כי מוגבלת, ממחקר מדעי כטיפולים מקומיים לנשירת שיער.

Bondi Boost Procapil

תוסף צמיחת שיער הטוב ביותר

Viviscal הוא תוסף שנבדק קלינית שמומלץ לרוב על ידי רופאים.

יתרונות: גיבוי קליני חזק, יתרונות בריאותיים הוליסטיים

חסרונות: לא מתאים לטבעונים/צמחונים או לסובלים מאלרגיות לדגים, יקר

ויטמינים ותוספי תזונה פועלים מבפנים החוצה, ומספקים לגופך את החומרים הדרושים לתמיכה בצמיחת שיער בריאה. במקרים מסוימים, מחסור בוויטמין יכול אפילו להיות הגורם לנשירת שיער, ולכן תוספי תזונה יכולים לעזור להבטיח שלזקיקי השיער שלך יש את כל מה שהם צריכים כדי לתפקד בצורה מיטבית.

כל שלושת רופאי העור שאיתם דיברתי עבור מאמר זה הזכירו את Viviscal בשם כתוסף שהוכח כמגביר באופן דרמטי את צמיחת השיער, בהשוואה לפלצבו. זהו תוסף המכיל ברזל, אבץ, ויטמין C וניאצין, אשר כולם תומכים בצמיחת שיער כמו גם בתפקודים גופניים רבים אחרים.

Viviscal

תוסף צמיחת שיער טבעוני הטוב ביותר

Naturelo Whole Food מולטי ויטמין לנשים לא נמכר מבחינה טכנית כמוצר לצמיחת שיער – זה עדיף.

יתרונות: תערובת של ויטמינים ומינרלים מאושרים על ידי רופא עור, טובה לבריאות כללית, טבעונית

חסרונות: לא תוכנן במיוחד כדי לסייע בצמיחת שיער

יש שם ים של תוספי מזון טבעוניים שמבטיחים להצמיח את השיער שלך מהר יותר וחזק יותר, אבל לבחירה המובילה במדריך הזה, הלכתי עם מולטי ויטמין רגיל. שמע אותי: רבים מתוספי צמיחת השיער הטבעוניים בשוק מכילים בעיקר כמויות עצומות של ביוטין ומעט אחר.

Naturelo Whole Food

במקום לקחת גומי שמכיל יותר ביוטין ממה שהגוף שלך יכול להשתמש בפועל, פרידלר המליץ לאנשים שחוששים מנשירת שיער לקחת מולטי ויטמין הכולל ברזל, ויטמין D וויטמין A. המולטי ויטמין של Naturelo הוא אחד התוספים הטבעוניים/צמחוניים הבודדים בשוק שכולל את השלושה האלה כמו גם ביוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן